Yunus Rent A Car

YUNUS RENT A CAR, 1998 yılında İstanbul Etiler’de kurumsal firmalara uzun dönem filo kiralama ve günlük araç kiralama hizmeti vermek üzere faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu günden itibaren güçlü sermayesi, tecrübeli ekibi, geniş araç filosu, sürdürdüğü dürüst ve ilkeli hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin tam desteğini kazanmış ve yıllarca şirketinizin veya şahsınızın ihtiyaç duyduğu tüm araçlara Türkiye’nin her yerinde güvenli, yedeklenmek suretiyle devamlı ve satış sonrası hizmet kalitesiyle sorunsuz bir şekilde sahip olmanızı sağlamıştır.

Hedefimiz her zaman hızlı ve riskli büyümek yerine doğru zamanda doğru müşteriyle buluşmak olmuştur. 2.000 i aşkın ve sürekli yenilenen araç filosu ile 7/24 kesintisiz hizmet veren YUNUS RENT A CAR’ dan kiraladığınız her araçta size tek kalan sadece keyifli bir sürüş olacaktır.

Araç kiralamanın firmanıza sağlayacağı avantajları ile beraber YUNUS RENT A CAR ın uygun kira koşullarına araç marka ve model seçeneklerini eklerseniz, size tek bir iş düşüyor;

” Dünyanın bütün yollarını keşfetmek…“

 

Misyonumuz

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve önerilerini sunan, yaygın hizmet ağı ve alternatif dağıtım kanalları ile geniş ürün ve hizmet yelpazesini, hizmet bekleyen her sektöre en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran,  sürdürülebilir ve uzun yıllara dayanan bir kalıcılıkla, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir şirket olmaktır.

Vizyonumuz

Türkiye’ de yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, her sektörde ki firmaların araç kiralama konusunda çözüm ortağı olan, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, köklü geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada bir kiralama şirketi olmaktan daha fazlasını vaat eden, saygın ve piyasa değeri yüksek, lider bir şirket olmaktır.

WORLDWIDE Seyahat Acentası 1999 yılında profesyonel ve deneyimli kadrosula turizmin her dalında hizmet vermek için kurulmuş olan A grubu bir seyahat acentası olup TÜRSAB, IATA, JATA ve ASTA üyesidir. Kurulduğundan bugüne kadar titiz ve kaliteli servis anlayışının ışığı altında Worldwide Seyahat Acentası olarak yapmış olduğumuz hizmetlere bundan sonra da siz değerli dostlarımızla beraber devam etmek arzusundayız. Acentamızın temel amacı, genç ve dinamik yapısı ile her türlü organizasyonlarda kaliteli hizmeti ve ürün çeşitliliğini müşterilerine sunmaktır. Gelen tüm talepleri titizlikle inceleyip doğruluk ve dürüstlük ilkesinden sapmadan tecrübeli ve profesyonel kadrosuyla temel hedefi koşulsuz müşteri mutluluğudur. Sizlerden aldığımız güvenle hizmet kalitemizi her geçen gün daha da arttırarak yolumuza emin adımlarla devam etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Hizmetlerimiz

·         Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak Biletleri

·         Yurtiçi Turlar

·         Yurtdışı Turlar

·         Yurtiçi / Yurtdışı Otel Rezervasyonları

·         Yurtiçi / Yurtdışı Fuar Paketleri

·         Bayii Gezileri

·         Transferler

·         Kongre – Seminer – Toplantı Organizasyonları

·         Balayı Paketleri

·         Gemi Turları

·         Araç Kiralama

·         Vize İşlemleri

Tüm rezervasyonlarınız ve sorularınız için bizlere ulaşabileceğiniz telefon numaramız: +90 (212) 257 59 59

(0212) 257 8080

Akat Mh., Tepecik Yolu No:14, Etiler, Beşiktaş/İstanbul
7/24 Servis Hizmet Telefonumuz : 0533 764 74 14